+420 602 325 829 / info@nicoletcz.cz

B&W Tek

Pro různé aplikace vyžadující přenositelnost Ramanova spektrometru nabízí společnost B&W Tek, Inc. systémy se špičkovými parametry a dalším volitelným příslušenstvím. Katalog všech produktů společnosti B&W Tek naleznete zde.

TacticID 1064

Přenosný (ruční) Ramanův spektrometr TacticID-1064 je ideálním nástrojem pro rychlou a bezkontaktní forenzní analýzu. Umožňuje tak měření vzorků se silnou fluorescencí (např. pouličních drog).

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

TacticID-1064 ST

TacticID-1064 ST je rychlý, spolehlivý ruční Ramanův spektrometr s excitační vlnovou délkou 1064 nm. To přístroji dovoluje efektivně bojovat s fluorescencí, a je s ním tak možné měřit i dříve problematické vzorky, jakými jsou například pouliční směsi drog, barevné vzorky nebo ty s velkou fluorescencí. Díky jedinečné patentované technologii See Through (STRaman) je navíc možné bezkontaktně měřit vzorky i přes neprůhledné obaly, např. přes papír, který jinak komplikuje analýzu i svou vysokou fluorescencí.

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

NanoRam-1064

NanoRam-1064 je ruční Ramanův spektrometr pro rychlou a spolehlivou identifikaci a verifikaci vstupních materiálů, jako jsou API, pomocné látky nebo meziprodukty. Spektrometr může být používán i minimálně proškoleným personálem pro rychlou analýzu v laboratořích, skladech, na výrobních linkách nebo v terénu.

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

Ze světa molekulové spektroskopie už vám nic neuteče!

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Přihláška
na školení

Těšíme se na vás!

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím Vaše údaje a my se Vám
co nejdříve ozveme.