+420 602 325 829 / info@nicoletcz.cz

FT-IR spektroskopie

Společnost Nicolet CZ nabízí širokou škálu infračervených spektrometrů s Fourierovou transformací v různých konfiguracích včetně příslušenství. Jednotlivé typy přístrojů se liší zejména svými možnostmi a aplikacemi, pro které jsou vhodné. V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností nás prosím kontaktujte. S výběrem vhodného spektrometru pro Vaše pracoviště či vývojem aplikací Vám rádi pomůžeme. Můžete také využít následující průvodce výběrem vhodného spektrometru.

  Autosampler SALSA

  O přístroji Video Aplikace Autosampler SALSA je určený pro FT-IR spektrometry Nicolet. S průkopnickou technologií a přesným provedením přináší elegantní způsob, jak zautomatizovat proces měření tekutých vzorků.

  DOZVĚDĚT SE VÍCE »

  Nicolet Apex

  O přístroji Aplikace FT-IR spektrometr Nicolet Apex je vyvinutý na základě dlouholetých zkušeností v oboru molekulové spektroskopie. Tento přístroj je kombinací špičkových měřicích parametrů a jednoduchosti, s níž se

  DOZVĚDĚT SE VÍCE »

  Mikroskop RaptIR+

  O přístroji Aplikace Více Dravčí duše v těle spektrometru je výsledkem skvělého vývojového a konstrukčního týmu. Zacílí na bod na vzorku, vrhne se na něj a s nebývalou

  DOZVĚDĚT SE VÍCE »

  Nicolet iS5

  Nicolet iS5 = Přenosnost + precizní vědecké parametry měření

  FT-IR spektrometr Nicolet iS5 je malý, snadno obsluhovatelný, spolehlivý a na údržbu nenáročný infračervený spektrometr, který zpřístupňuje FT-IR spektroskopii všem uživatelům, nejen spektroskopickým odborníkům. Vysoká spolehlivost jednotlivých součástí přístroje ho činí téměř nezničitelným a zásadně omezuje náklady na jeho provoz.

  DOZVĚDĚT SE VÍCE »

  Nicolet SUMMIT

  Nicolet Summit je malý, snadno obsluhovatelný, spolehlivý a na údržbu nenáročný infračervený spektrometr, který zpřístupňuje infračervenou spektroskopii všem uživatelům, nejen spektroskopickým odborníkům. Vysoká spolehlivost jednotlivých součástí přístroje ho činí téměř nezničitelným a zásadně omezuje náklady na provoz.

  DOZVĚDĚT SE VÍCE »