+420 602 325 829 / info@nicoletcz.cz

Attocube (Neaspec)

Po převratném mikroskopu neaSNOM, který stovkám vědeckých týmů po celém světě přiblížil nanosvět s prostorovým rozlišením 10 nm, přichází modulární řada mikroskopů neaSCOPE.

Díky sofistikovanému systému vzájemně kompatibilních modulů můžete nyní vaši laboratoř rozšířit o systém uzpůsobený pro vaši aplikaci, který je nejen ekonomicky výhodný, ale také poskytuje právě to, co pro váš výzkum potřebujete. Řada neaSCOPE nabízí:

širokopásmé lasery pokrývající oblast od viditelného až po THz záření
laditelné lasery ve viditelné oblasti
buzený (pump) laser pro ultrarychlou spektroskopii
modul pro AFM-IR, nano-imaging, nanospektroskopii, transmisní a reflektanční měření
modul pro TERS a fotoluminiscenční spektroskopii (nano-PL)
kryogenní modul

Jednotlivé systémy jsou navíc rozšiřitelné o další moduly. Spolu se skutečně uživatelsky přívětivým softwarem tak přináší nový pohled do nanosvěta. Mikroskopy řady neaSCOPE jsou vhodné pro řadu aplikací z různých oblastí.

IR-neaSCOPE+s

IR-neaSCOPE+s umožňuje IR imaging a nano-FTIR spektroskopii pomocí detekce záření odraženého od standardního AFM hrotu. Jedná se o univerzální řešení pro všechny typy materiálů. Měří simultánně absorpci i odražené záření a používá nejrychlejší a nejspolehlivější moduly pro nano-imaging a nano-spektroskopii.

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

IR-neaSCOPE

IR-neaSCOPE je základní model pro infračervený imaging a nano-spektroskopii. Poskytuje maximální výkon bez poškození vzorku. Jedná se o cenově výhodné řešení pro vzorky s velkým koeficientem teplotní roztažnosti.

DOZVĚDĚT SE VÍCE »