+420 602 325 829 / info@nicoletcz.cz

Thermo Scientific

MarqMetrix AIl-In-One

O přístroji Aplikace Přenosný procesní Ramanův spektrometr MarqMetrix® AIl-In-One (AIO) je skvělým cenově dostupným nástrojem pro zajištění kvality, vývoj produktů i výzkum. S AIO můžete v reálném

DOZVĚDĚT SE VÍCE »
Kombinace Ramanova spektrometru iXR a rotačního reometru HAAKE MARS

DXR3 Flex

Jedinečné vlastnosti přístroje iXR Raman umožňují jednoduchou hardwarovou i softwarovou kompatibilitu s dalšími typy přístrojů pro rychlou kombinovanou on-line analýzu!

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

DXR3 SmartRaman

Disperzní Ramanův spektrometr Nicolet DXR3 SmartRaman je přístroj určený pro všechny aplikace vyžadující jednoduchost přípravy vzorků a využití všech silných stránek Ramanovy spektroskopie.

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

DXR3 Mikroskop

Disperzní Ramanův mikroskop Nicolet DXR3 je přístroj určený pro aplikace vyžadující vysoké prostorové rozlišení, jednoduchost přípravy vzorků a využití silných stránek Ramanovy mikroskopie

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

DXR3xi Mikroskop

Uživateli prověřený Ramanův mikroskop DXR je nyní v nové verzi DXR3xi dostupný s vysoce výkonným EMCCD detektorem a mikroskopickým stolkem s možností nanoposuvu pro super rychlý Chemical Imaging Vašich vzorků.

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

FT-Ramanův modul

FT-IR spektrometry řady iS50 lze snadno doplnit o všechny možnosti Ramanovy spektroskopie, ale i mikroskopie pomocí nového interního FT-Ramanova modulu. Ten je vybaven excitačním laserem 1064 nm se softwarově volitelným výkonem.

DOZVĚDĚT SE VÍCE »