+420 602 325 829 / info@nicoletcz.cz

Analýza plynů

Infračervená analýza plynů otevírá nové možnosti při získávání přesných a rychlých kvalitativních a kvantitativních informací. Nachází tak uplatnění při analýze stopových nečistot v čistých plynech a zároveň při analýzách koncentrovaných plynných směsí v průmyslu i životním prostředí (např. analýza spalin).

Nicolet Antaris IGS

Analyzátor plynů Nicolet Antaris IGS nastavuje díky svému intuitivnímu používání a jedinečné kombinaci výkonnosti a aplikační podpory nový standard pro analýzu plynů. FT-IR spektrometr Nicolet Antaris IGS je analyzátor vícesložkových směsí plynů schopný simultánně analyzovat až sto složek směsi. Poskytuje nejvyšší možnou výkonnost systému ve stabilitě kalibrací, ve správě analytických metod, v jejich přenosnosti na jiný přístroj a zejména v rychlosti měření dat.

DOZVĚDĚT SE VÍCE »
FT-IR spektrometr Nicolet iG50

Nicolet iG50

V odolném nerezovém těle modelu iG50 se skrývá srdce nejmodernějšího FT-IR spektrometru Nicolet iS50. Díky tomu je možné přesunout technologii FT-IR spektroskopie z bezpečného prostředí laboratoře do drsného světa průmyslové výroby.

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

MAX-OXT: Thermal Oxidizer

O přístroji Aplikace Příslušenství MAX-OXT modul pro automatizované katalytické odstranění některých organických látek z proudu měřeného plynu = eliminace šumu a spektrálních interferencí. Modul MAX-OXT využívá nízkoteplotní katalytickou

DOZVĚDĚT SE VÍCE »