+420 602 325 829 / info@nicoletcz.cz

Thermo Scientific

Nicolet Apex

O přístroji Aplikace FT-IR spektrometr Nicolet Apex je vyvinutý na základě dlouholetých zkušeností v oboru molekulové spektroskopie. Tento přístroj je kombinací špičkových měřicích parametrů a jednoduchosti, s níž se

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

Mikroskop RaptIR+

O přístroji Aplikace Více Dravčí duše v těle spektrometru je výsledkem skvělého vývojového a konstrukčního týmu. Zacílí na bod na vzorku, vrhne se na něj a s nebývalou

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

Nicolet iS5

Nicolet iS5 = Přenosnost + precizní vědecké parametry měření

FT-IR spektrometr Nicolet iS5 je malý, snadno obsluhovatelný, spolehlivý a na údržbu nenáročný infračervený spektrometr, který zpřístupňuje FT-IR spektroskopii všem uživatelům, nejen spektroskopickým odborníkům. Vysoká spolehlivost jednotlivých součástí přístroje ho činí téměř nezničitelným a zásadně omezuje náklady na jeho provoz.

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

Nicolet SUMMIT

Nicolet Summit je malý, snadno obsluhovatelný, spolehlivý a na údržbu nenáročný infračervený spektrometr, který zpřístupňuje infračervenou spektroskopii všem uživatelům, nejen spektroskopickým odborníkům. Vysoká spolehlivost jednotlivých součástí přístroje ho činí téměř nezničitelným a zásadně omezuje náklady na provoz.

DOZVĚDĚT SE VÍCE »

Nicolet iS20

V posledním desetiletí tisíce a tisíce uživatelů ustanovili FTIR spektrometr Nicolet iS10 jako nový, vysoký standard pro laboratorní infračervené spektrometry. Nyní jeho nástupce, FTIR spektrometr Nicolet iS20, zvedá inovativní laťku na vyšší úroveň!

DOZVĚDĚT SE VÍCE »