+420 602 325 829 / info@nicoletcz.cz

FT-IR spektrometr Nicolet Apex a Ramanův spektrometr MarqMetrix

FT-IR spektrometr Nicolet Apex a Ramanův spektrometr MarqMetrix

Hlavička web

Představujeme vám dvě novinky letošního roku. Do portfolia našich přístrojů přibyly rovnou dva spektrometry, a to FT-IR spektrometr Nicolet Apex a Ramanův spektrometr MarqMetrix All-In-One.

Přenosný procesní Ramanův spektrometr MarqMetrix® AIl-In-One (AIO) je skvělým cenově dostupným nástrojem pro zajištění kvality, vývoj produktů i výzkum. S AIO můžete v reálném čase provádět nedestruktivní a rychlou analýzu bez nutnosti přípravy vzorku.

FT-IR spektrometr Nicolet Apex je vyvinutý na základě dlouholetých zkušeností v oboru molekulové spektroskopie. Tento přístroj je kombinací špičkových měřicích parametrů a jednoduchosti, s níž se ovládá a která nevyžaduje obsáhlé znalosti. Ať už potřebujete měřit chemickou kinetiku (např. při studiu polymerů) za pomoci vysokorychlostního MCT detektoru, analyzovat směsi plynů díky nejlepšímu spektrálnímu rozlišení ve své třídě, či cokoli jiného, se spektrometrem Nicolet Apex pro váš projekt vždy najdete tu správnou konfiguraci. K jeho přednostem patří například:

Sledujte nás

Nicolet CZ © 2021 - Všechna práva vyhrazena