+420 602 325 829 / info@nicoletcz.cz

Metanolová aféra

Metanolová aféra: stanovení obsahu metanolu v alkoholických nápojích

  • Popis aplikace
  • Ramanova spektroskopie
  • FT-IR spektroskopie

Úspěšně jsme se zapojili do řešení problému methanolu v alkoholických nápojích (pomocí Ramanovy spektroskopie a FT-IR ATR spektroskopie).

Více informací také na Novinky.cz a IDnes. Dále také zde.

V případě zájmu Vám zašleme detailní přednášku: STANOVENÍ METHANOLU V LIHOVINÁCH METODAMI MOLEKULOVÉ SPEKTROMETRIE.

Díky integrovanému dotykovému displeji je spektrometr i-Raman Pro možné používat i bez externího PC nebo notebooku.
Nový přenosný (ruční) Ramanův spektrometr TacticID-1064 je ideálním nástrojem pro rychlou a bezkontaktní forenzní analýzu. Nově tak umožňuje měření vzorků se silnou fluorescencí (např. pouličních drog).
Disperzní Ramanův spektrometr Nicolet DXR3 je přístroj určený pro všechny aplikace vyžadující jednoduchost přípravy vzorků a využití všech silných stránek Ramanovy spektroskopie.
Nicolet iS50 je první vědecký infračervený spektrometr s jednodotykovým ovládáním. Na základě bohatých zkušeností s předchozími úspěšnými vědeckými systémy řad Magna, Nexus a Nicolet X700 byl vyvinut nový FT-IR spektrometr, který díky široké škále měřicího příslušenství a propojenému analytickému software přináší univerzální systém materiálové analýzy s bezkonkurenční snadností ovládání.
V posledním desetiletí tisíce a tisíce uživatelů ustanovili FTIR spektrometr Nicolet iS10 jako nový, vysoký standard pro laboratorní infračervené spektrometry. Nyní jeho nástupce, FTIR spektrometr Nicolet iS20, zvedá inovativní laťku na vyšší úroveň!
Nicolet iS5 = Přenosnost + precizní vědecké parametry měření FT-IR spektrometr Nicolet iS5 je malý, snadno obsluhovatelný, spolehlivý a na údržbu nenáročný infračervený spektrometr, který zpřístupňuje FT-IR spektroskopii všem uživatelům, nejen spektroskopickým odborníkům. Vysoká spolehlivost jednotlivých součástí přístroje ho činí téměř nezničitelným a zásadně omezuje náklady na jeho provoz.
Nicolet Summit je malý, snadno obsluhovatelný, spolehlivý a na údržbu nenáročný infračervený spektrometr, který zpřístupňuje infračervenou spektroskopii všem uživatelům, nejen spektroskopickým odborníkům. Vysoká spolehlivost jednotlivých součástí přístroje ho činí téměř nezničitelným a zásadně omezuje náklady na provoz.

Nicolet CZ © 2021 - Všechna práva vyhrazena

Kontaktní formulář

Vyplňte, prosím, Vaše iniciály a my se Vám
co nejdříve ozveme.